قدردانی رئیس ستاد اقامه نماز از رئیس جمهور


حجت‌الاسلام قرائتی از حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، بابت حضور در بیست‌وهفتمین اجلاسیه نماز قدردانی کرد.

12/19/2018 9:31:26 AM
کد خبر: 603

حجت‌الاسلام قرائتی از حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، بابت حضور در بیست‌وهفتمین اجلاسیه نماز قدردانی کرد.

 به گزارش سارنا به نقل از ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام محسن قرائتی طی نامه‌ای، ضمن قدردانی از حضور ریاست جمهوری در بیست‌وهفتمین اجلاسیه سراسری نماز، به کیفیت اقدامات ایشان در زمینه ترویج نماز اشاره کرد.

متن نامه بدین شرح است:

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی(دامت برکاته)

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با احترام و تشکر و قدردانی از حضور ارزشمند جنابعالی در اجلاس سراسری نماز و ایراد سخنرانی مفید و موثر در ترویج فرهنگ نماز، ان شاءالله این زحمت جنابعالی و سایر اقداماتی که در تحقق هر چه بهتر این فریضه الهی و پیام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به اجلاس نماز خواهید نمود، ذخیره آخرت گردد.

این حرکت شما هم عمل به آیه «تعاونوا علی البر و التقوی» و هم عمل به آیه «ان صلاتک سکن لهم» و هم استمداد برای حل مشکلاتی که دارید. (و استعینوا بالصبر و الصلوه) و هم عمل به آیه «الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلوه» است.

امید است در زمان دولت شما نماز به گونه‌ای شود که مخاطب جمله معروف «اشهد انک قد اقمت الصلوه» باشیم و خدای ناکرده مشمول آیه «اضاعوا الصلوه» نباشیم.

به هر حال وظیفه خودم را تشکر از شما می‌دانم و شرکت کنندگان نیز سخنرانی شما را مثل خود بنده بسیار خوب و مفید و کارشناسانه دانستند.

جنابعالی در هر سال، ساعتی را به این عمود دین اختصاص بدهید و به آموزش و پرورش نسبت به نماز نسل نو سفارش ویژه داشته باشید.

منبع: ایسنا

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتی