آزمون تمرین کرد،جهانبخش بوکسور شد/صحبت کی روش به زبان فارسی و تنبیه ملی پوشان+تصاویر


تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در کمپ اسپایر با اتفاقات جالبی برگزار شد.

12/29/2018 9:06:53 AM
کد خبر: 700

به گزارش سارنا به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17:30 امروز تمرینات خود را در کمپ اسپایر پیگیری کرد.

* پیش از شروع تمرین علیرضا جهانبخش زودتر از سایر بازیکنان در زمین حاضر شد و زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی به تمرین پرداخت. جهانبخش بعد از استارت‌های کوتاه و بلند با حالت بوکسورها به آدمک‌های کنار زمین ضربه می زد که حرکت این بازیکن جالب توجه بود. 

*هنگامی که تمرین آغاز نشده بود کی روش در گوشه ای از زمین مشغول صحبت با خبرنگاران بود. در این لحظه احسان حاج صفی از کنار خبرنگاران عبور کرد که کی روش با زبان فارسی به حاج صفی گفت: «سلام!» این موضوع باعث تعجب و خنده مدافع ملی پوش تراکتورسازی شد. در ادامه یکی از خبرنگاران خطاب به کی‌روش گفت شما چند زبان مختلف دنیا از جمله ایتالیایی، اسپانیایی، انگلیسی و پرتغالی بلد هستید چرا فارسی را خوب صحبت نمی‌کنید که کی روش با خنده پاسخ داد من فارسی بلد هستم ولی در حد سلام، خوبی، چطوری، ان شاالله و ....

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان در حال ضربه زدن به توپ به یک هدف مشخص بودند که این موضوع شوخی های آنها را در پی داشت. هر بازیکنی در قالب این تمرین اشتباه می کرد توسط دیگر بازیکنان تنبیه می‌شد! جالب اینجا بود که وقتی ملی پوشان قصد داشتند یک بازیکن را تنبیه کنند دور او را می‌گرفتند تا دوربین‌ها این صحنه را شکار نکنند. مرتضی پورعلی گنجی، سردار آزمون، احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش و علیرضا بیرانوند در این بازی حضور داشتند و فضای شادی را در ابتدای تمرین ایجاد کردند.

*سردار آزمون که در دو جلسه تمرینی روز گذشته با ملی پوشان تمرین نکرده بود امروز در برنامه های تاکتیکی تیم ملی حضور پیدا کرد تا نگرانی ها در مورد این بازیکن به پایان برسد.

* بعد از اینکه بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند در نیمی از زمین به تمرین گرفتن توپ از پشت مدافعان پرداختند. این آیتم بارها و بارها توسط ملی پوشان مرور شد.این تمرین زیر نظر مک در مورت انجام شد و کی‌روش هم این آیتم را نظاره کرد.سرمربی تیم ملی در ادامه تمرینات گلرها را هم زیر نظر گرفت و نکاتی را به آنها منتقل کرد.

*در بخش پایانی تمرین امروز بازیکنان فوتبال درون تیمی انجام دادند که کی روش بارها و بارها در جریان این بازی تذکر کرد.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتی