مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران:

فروش «مرغ» بالاتر از ۱۰ هزارتومان گرانفروشی است


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران تأکید کرد: قیمت اعلام شده مرغ توسط ستاد تنظیم بازار باید مبدا کار قرار گیرد و هر کس بالاتر از قیمت 10 هزار تومان مرغ بفروشد، گرانفروشی محسوب می‌‌شود.

1/2/2019 8:51:00 PM
کد خبر: 761

به گزارش سارنا به نقل از فارس، محمدعلی اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره افزایش قیمت مرغ، اظهار داشت: اتحادیه مرغ قیمت 12500 تومان را برای فروش مرغ اعلام کرد که این قیمت با قیمت ستاد تنظیم بازار انطباق ندارد. 

وی ادامه داد:قیمت ستاد تنظیم بازار 9800 تومان و قیمت مرغ منجمد 8900 تومان تعیین شده است؛ البته در جلسه‌ای که با رئیس اتحادیه توزیع مرغ  گوشتی داشتیم آنها اعلام کردند قیمت تمام شده مرغ 12500 تومان است. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: قیمت اعلام شده ستاد تنظیم بازار باید مبدا کار قرار گیرد و بالاتر از آن گرانفروشی حساب می‌شود و هر کس بالاتر از قیمت 10 هزار تومان مرغ بفروشد گرانفروشی محسوب می‌‌شود. 

اسفنانی افزود: تغییر قیمت مرغ در برخی فصول مقداری طبیعی است اما آنچه که اعلام می‌شود از نظر سازمان حمایت بررسی شده و تاکید شده که به قیمت 9800 تومان در بازار عرضه شود اما شاهد افزایش قیمت هستیم؛ضمن اینکه افزایش قیمت گوشت قرمز نمی‌تواند مبنایی برای گران شدن قیمت مرغ باشد. 

وی خاطرنشان کرد: از هفته گذشته که قیمت مرغ 9800 تومان اعلام شد بازار را رصد می‌کنیم و اگر مردم بالاتر از قیمت 10 هزار تومان خرید کردند، می‌توانند به ما اطلاع دهند. 

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتی