جناب آقای نقویان، حالا نوبت شماست، این گوی و این میدان


اخیرا رئیس جمهور محترم طی حکمی آقای حجت الاسلان نقویان را به عنوان " دبیر هیات عالی گزینش کشور" منصوب کردند.

12/22/2018 9:52:54 AM
کد خبر: 13

گروه خبری و تحلیلی سارنا به مناسبت انتصاب جناب آقای حجت الاسلام نقویان به سمت جدیدشان از سوی رئیس جمهور نکاتی را خدمت ایشان ارائه می نماید.

جناب آقای نقویان شما مدت زیادی است که با سخنرانی های انتقادی تند خود درباره عملکرد مسئولان مختلف کشور به شهرت فراوانی رسیده اید. حال در پست بسیار مهم و تاثیرگذاری با عنوان " دبیر هیات عالی گزینش کشور" قرار گرفته اید. ضمن تبریک، از همین ابتدا به شما کمک می کنیم تا دچار مشکل همیشگی مسئولان ما که همان بهانه آوردن برای عدم عملکرد مثبت شان می باشد نشوید.

جناب آقای نقویان، قطعا موارد سفارش شده بسیاری در صف گزینش های سفارشی قرار می گیرند، با فرض گزینش همه اینها که شاید ردشان از عهده شما برنیاید (البته امیدواریم از عهده شما بربیاید)، باز هم افراد بسیار زیادی وجود خواهند داشت که برای ورود به ساختار اداری کشور منتظر گزینش خواهند بود. این شما هستند که باید با اصلاح و بهبود ساختارهای گزینشی کشور، راه را برای ورود افراد متخصص، متعهد، متدین و با انگیزه بالای خدمت به مردم و نظام مقدس اسلامی به عرصه کار کشور باز کنید تا افرادی کارآمد به جمع کارمندان کشور بپیوندند و جنابعالی بتوانید از این طریق کمک بزرگی به اصلاح بخشی از مشکلات اداره کشور که خودتان بارها در سخنرانی هایان مطرح می کردید بنمایید. باشد که این افراد متخصص در آینده به بخشی از مدیران کارآمد کشور تبدیل شوند.

جناب آقای نقویان، این گوی و این میدان.

حال خود شما یکی از مسئولان مهم و تاثیرگذار کشور هستید. پس به شما توصیه می کنیم که از این روز به بعد به کار اصلی خود مشغول شوید و از بیان نقد در دیگر حوزه ها تا حد امکان اجتناب کنید و مراقب باشید که به زودی زیر تیغ برنده و بی رحم منتقدانی قرار می گیرید که مانند شما در سخنرانی هایشان عملکرد شما را به عنوان یک مسئول مهم و تاثیرگذار کشور نقد خواهند کرد.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتی