یک کارشناس فوتبال مطرح کرد:

شهرخودرو مستحق شکست نبود/ فرصت خوب برای تجربه اندوزی تیم مشهدی


کارشناس فوتبال گفت: شهرخودرو نمایش خوبی برابر الاهلی به نمایش گذاشت و مستحق شکست نبود. آنها حتی فرصت پیروزی در این بازی را هم داشتند.

9/15/2020 11:45:24 AM
کد خبر: 4829

به گزارش سارنا به نقل از مهر، تیم فوتبال شهر خودرو در سومین هفته از لیگ قهرمانان آسیا که با تاخیری چند ماهه آغاز شد، برابر الاهلی امارات تن به شکست یک بر صفر داد تا بدون امتیاز در انتهای جدول گروه دوم لیگ قهرمانان قرار داشته باشد.

مسعود اقبالی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: شهرخودرو نمایش خوبی برابر الاهلی ارائه داد و مستحق شکست در این بازی نبود. آنها یک اشتباه فردی داشتند و همین اشتباه منجر به شکست شد.

وی اضافه کرد: شهرخودرو بازی برابری با تیم اماراتی به نمایش گذاشت و نتیجه بازی می‌توانست مساوی یا حتی با پیروزی شهرخودرو همراه باشد. آنها هم موقعیت‌های خوبی داشتند که در نهایت هیچ یک از آنها به گل تبدیل نشد.

کارشناس فوتبال در خصوص جدول این گروه بیان داشت: روی کاغد شهرخودرو هنوز شانس صعود از گروه را دارد. شاید شانس آنها کم باشد اما در پاره‌ای مواقع دیده شده که حتی از این شانس‌های کم هم می‌توان استفاده کرد. شهرخودرویی‌ها باید بدون توجه به شرایط جدول بازی به بازی دنبال پیروزی باشند. آنها حتی اگر به مرحله بعدی صعود هم نکنند، نباید این فرصت خوب را برای تجربه اندوزی از دست بدهند.

مدرس رسمی AFC در خصوص نقل و انتقالات مربوط به فصل بیستم لیگ برتر بیان داشت: یکسری اتفاقات دست به دست هم داد نرخ قرارداد بازیکنان به یکباره با رشد بی رویه مواجه شود. تورم در کشور و بالا رفتن همه قیمت‌ها در این افزایش قیمت‌ها بی تاثیر نبود. البته رشد نرخ قراردادها باید یک روال عادی را طی می‌کرد که متاسفانه از این روال عادی خارج شد. یکی از اهرم‌های فشار بازیکنان هم برای اعمال فشار بر باشگاه‌ها، منع استفاده از بازیکن خارجی در لیگ بیستم بود.

اقبالی در خصوص قانون منع به کارگیری مربی و بازیکن خارجی در لیگ بیستم گفت: فوتبال یک مقوله جهانی است و  ارتباطات بین المللی در آن لازم است. برای رشد فوتبال باید این ارتباطات و بده بستان‌ها بین کشورهای مختلف وجود داشته باشد. همانطور که ما بازیکن به دیگر کشورها می‌دهیم باید از خارج از کشور هم بازیکن بگیریم. این قانون نمی‌تواند دائم و یا حتی بلند مدت باشد. شاید وضع کردن چنین قانونی برای مقطع کوتاه مسکنی برای کاهش حجم بدهی‌های خارجی فوتبال ایران باشد، اما در بلند مدت این قانون به فوتبال ما صدمه می‌زند.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.