در نامه‌ای به کمیته ملی المپیک ایران اعلام شد: تأکید بر برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در سال آینده


با ارسال نامه‌ای از سوی کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو و ضمن اعلام زمان و مکان قطعی برگزاری مسابقات رشته‌های مختلف، بر انجام بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در سال آینده تأکید شد.

7/22/2020 7:26:17 PM
کد خبر: 4549

به گزارش سارنا به نقل از تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و درخواست برخی کشورها مبنی بر تعویق در برگزاری بازی‌های المپیک 2020 و موافقت IOC بازی‌های المپیک توکیو یک سال به تعویق افتاد. لذا با توجه به شرایط پیش‌آمده کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو با ارسال نامه‌ای به تمامی کشورها اعلام داشت بازی‌های المپیک توکیو سال آینده برگزار خواهد شد.

در متن نامه ارسالی فوق به کمیته ملی المپیک کشورمان آمده است:

«کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو 2020 برنامه مسابقات (ویرایش جولای 2020) و جدول تاریخ‌ها و فعالیت‌های مربوط به بازی‌ها را ارسال کرده است. طبق  جلسه بین کمیته برگزاری بازی‌ها، کمیته بین‌المللی المپیک و کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ماه آوریل، مقرر شد برنامه مسابقات همان‌گونه که برای سال 2020 برنامه‌ریزی شده بود، در سال 2021 اجرا شود. البته بنا بر دلایل اجرایی، زمان آغاز و پایان تعدادی از مسابقات تغییر جزئی خواهند داشت. مسابقات در همان محل‌هایی که برای سال 2020 برنامه‌ریزی شده بودند، در سال 2021 نیز برگزار خواهند شد».

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.