شفر: بعد از گل نخست، اعتماد به نفس‌مان افت کرد/ هنوز ۵ بازی دیگر مانده است


سرمربی استقلال ایران از دلایل شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر صحبت کرد.

3/6/2019 8:34:48 AM
کد خبر: 1296

سرمربی استقلال ایران از دلایل شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر صحبت کرد.

به گزارش سارنا به نقل از ایسنا، استقلال ایران در نخستین بازی‌اش در فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا با سه گل در خانه الدحیل قطر مقابل این تیم شکست خورد. وینفرد شفر، سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری درباره شکست برابر الدحیل گفت: ما قبل از کرنری که باعث شد گل را دریافت کنیم، نمایش خوبی داشتیم و چند شانس گل خلق کردیم. بازی را کنترل کرده بودیم. از شانس‌های گلزنی با بد شانسی استفاده نکردیم. الدحیل بعد از این گل قوی‌تر شد و روی ضد حمله گل سوم را خوردیم. گل اول در جریان بازی بسیار مهم بود.

او ادامه داد: ما می‌دانستیم آن‌ها تیم خوبی هستند و بازیکنان گران قیمتی دارند. بعد از گل، آن‌ها خوب توپ را نگه داشتند و ما دوباره موقعیت داشتیم اما توپ‌ها را از دست دادیم. در مرکز زمین پاس‌های کوتاه زیادی به هم دادیم و آن‌ها شانس زیادی برای پرس کردن و توپ گیری داشتند.

سرمربی استقلال اضافه کرد: باید بازی را بیشتر به کناره‌ها می‌بردیم و بیشتر از وینگرهای خود استفاده می‌کردیم. باید این مسائل را برطرف کنیم. این بازی اول بود و هنوز ۵ مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم.

شفر در پاسخ به این سوال که چرا بعد از دریافت گل استقلال افت کرد، بیان کرد: بعد از دریافت گل، اعتماد به نفس ما پایین آمد و اعتماد به نفس حریف بهتر شد. ما باید بیشتر بازی را به کناره‌ها می‌بردیم و از فضا استفاده می‌کردیم زیرا حریف ما ۳ دفاع داشت. مشکل ما در ۳۰ دقیقه پایانی همین بود.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتیمتن دیدگاه شما: