لیگ قهرمانان اروپا

معجزه در پاریس برای منچستر یونایتد/حذف تراژیک پاری سن ژرمن در وقت‌های اضافه!


منچستر یونایتد در وقت‌های اضافه مقابل پاری سن ژرمن به گل رسید تا پیروزی دراماتیک و عجیبی را در پاریس بدست آورند و راهی مرحله بعد شوند.

3/7/2019 10:08:53 AM
کد خبر: 1316

به گزارش سارنا به نقل از فارس،‌ از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن در پارک دپرنس میزبان منچستر یونایتد بود و با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد.

دیدار رفت را شاگردان توخل با دو گل به سود خود پایان داده بودند و امید زیادی برای صعود داشتند. اما پنالتی جنجالی که داور بازی در دقیقه 90 برای شیاطین سرخ گرفت همه چیز را به سود شاگردان سولسشر کرد تا در نهایت منچستر با بردی معجره‌آسا و دراماتیک راهی مرحله بعد شوند. دو تیم به تساوی 3 بر 3 رسیدند و به دلیل گل زده در خانه حریف شیاطین سرخ صعود کردند.

گل‌های این بازی را لوکاکو در دقایق 2 و 30 روی اشتباهات مدافع و دروازه‌بان سن ژرمن و راشفورد 4+90 به ثمر رساندند و تک گل پاریس توسط خوان برنات در دقیقه 12 به ثمر رسید.

در دیگر دیدر پورتو در ورزشگاه دراگائو میزبان رم بود. دیدار رفت را تیم ایتالیایی دو بر یک پیروز شده بود و این نتیجه در دیدار برگشت هم در پایان 90 دقیقه البته به سود تیم پرتغالی شکل گرفت تا در نهایت دو تیم به تساوی 3 بر 3 برسند و کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

گل‌های این بازی را تیخوانا 26 و مارگا 52 برای پورتو به ثمر رساندند و تک گل رم توسط دروسی 37 از روی نقطه پنالتی زده شد.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.


کد امنیتیمتن دیدگاه شما: