آرمین هادی پور: بزودی به تمرینات اصلی اضافه می شوم/ هدفم کسب موفقیت در المپیک است


چهره المپیکی تکواندوی ایران گفت: مصدومیتم در حال برطرف شدن است و تا چند روز دیگر به تمرینات اصلی تیم ملی تکواندو ملحق می شوم.

2/15/2021 8:35:13 AM
کد خبر: 5862

به گزارش سارنا به نقل از ایسنا، چهره المپیکی تکواندوی ایران گفت: مصدومیتم در حال برطرف شدن است و تا چند روز دیگر به تمرینات اصلی تیم ملی تکواندو ملحق می شوم.

آرمین هادی پور در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش در لیگ تکواندو، اظهار کرد: وضعیت بدنی ام خدا را شکر خوب است و در حال انجام تمرین هستم. آسیب دیدگی ام تا چند روز دیگر به طور کامل بهبود پیدا می کند و می توانم به تمرینات اصلی تیم بازگردم و بدون مشکل خاصی در کنار سایر بچه ها تمرین کنم.

وی با ابراز رضایت از تمرینات تیم ملی، گفت: در حال حاضر دور جدید اردوهای تیم ملی را پشت سر می گذاریم و تقریبا به روزهای آخر رسیده ایم. چند روز دیگر اردو تعطیل می شود و بچه ها باید در لیگ به میدان بروند و پس از آن بار دیگر در خدمت تیم ملی باشیم.

چهره المپیکی تکواندوی ایران، تصریح کرد: البته تیم دانشگاه آزاد در مرحله گروهی لیگ حذف شد و من در ادامه لیگ نباید به میدان بروم. فعلا اردوی تدارکاتی با تیم بلغارستان داریم. این تیم نیز خود را برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک قاره اروپا آماده می کند و برای کسب تجربه و آمادگی بیشتر اردوی مشترک خود را در ایران پشت سر می گذارد.

 هادی پور، افزود: خوشبختانه به خوبی تمریناتمان را پیگیری می کنیم. در حال حاضر تورنمنت بلغارستان و رقابت های قهرمانی آسیا را در پیش داریم و با توجه به دوری طولانی مدت از میادین و وضعیت خوب بچه ها امیدوار هستیم که با درخشش در این رقابت ها و در ادامه در المپیک توکیو باعث شادی دل مردم شویم.

دارنده مدال های نقره و برنز جهان، با اشاره به انگیزه بالای خود برای حضور در المپیک، گفت: هدفی جز کسب موفقیت در المپیک توکیو ندارم و با انگیزه زیاد تمریناتم را دنبال می کنم. امیدوارم با برنامه ریزی های کادر فنی هر چه به سمت جلو می رویم از آمادگی مطلوب برخوردار شویم و بتوانم در المپیک در بالاترین سطح آمادگی به میدان بروم و برای مردم عزیزمان افتخارآفرینی کنم.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.