دژپسند: بسته ۷+۳ آرامش و ثبات را به بازار سرمایه برمی‌گرداند


وزیر اقتصاد با بیان اینکه سیاستها و تحولات بازار سرمایه از طریق رئیس سازمان اطلاع‌رسانی خواهد شد، نسبت به بازگشت ثبات و آرامش در بازار سهام با پیاده‌سازی مفاد بسته هفت به‌علاوه سه ابراز امیدواری کرد.

5/16/2021 9:12:34 PM
کد خبر: 6503

به گزارش سارنا به نقل از تسنیم، فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به جزئیات بسته هفت به‌علاوه سه که اخیراً از طریق وزارت اقتصاد در ستاد اقتصادی دولت و شورای هماهنگی سران قوا مطرح شد،‌ نسبت به بازگشت ثبات در بازار سهام ابراز امیدواری کرد.

به‌گفته دژپسند، اجرایی شدن هرچه سریع‌تر مفاد و جزئیات بسته هفت به‌علاوه سه می‌تواند منجر به بازگشت آرامش و ثبات در بازار سرمایه شود.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در ماه‌های پایانی دولت، بازار سرمایه پیش از گذشته نیازمند حمایت است،‌ گفت: نباید به‌گونه‌ای عمل شود که بازار درگیر مناقشات  سیاسی و مباحث غیرفنی گردد.

دژپسند گفت: از بهمن ماه سال 1399 در خصوص بازار سرمایه سکوت کرده‌ام تا بازار دچار تنشهای سیاسی نشود. هرچند وزارت اقتصاد پیگیری‌های جدی را کنار سازمان بورس برای بازگشت ثبات به بازار سهام انجام داده است که نمونه بارز آن طراحی بسته 7+3 است.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.