برترین رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه نانو معرفی شدند


در اختتامیه جشنواره رسانه و نانو برترین آثار و خبرنگار و رسانه معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

8/8/2021 5:14:11 PM
کد خبر: 7003

در اختتامیه جشنواره رسانه و نانو برترین آثار و خبرنگار و رسانه معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش سارنا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری نانو هر ساله بر اساس ارزیابی عملکرد رسانه‌ها اقدام به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» با هدف تجلیل از «رسانه های برتر»، «افراد با عملکرد برتر» و « آثار برتر» می‌کند. در این جشنواره آثار رسانه‌های رسمی در ۶ بخش "صدا و سیما"، "رادیو"، "خبرگزاری‌ها"، "روزنامه‌ها"، "عکس‌ها" و "شبکه‌های اجتماعی" بررسی شده و در هر یک از بخش‌ها آثار برتر معرفی و تقدیر می‌شوند.

محور اصلی سیاست‌های محتوایی فناوری نانو در سال ۱۳۹۹ به تقویت محتواهای کاربردی و صنعتی و همچنین کمک به توسعه بازار شرکت‌های فناوری نانو متمرکز بوده که بر اساس پرداخت رسانه‌ها به این موضوعات، آثار مورد ارزیابی قرار گرفت.

اختتامیه جشنواره نانو و رسانه بعد از ظهر امروز یکشنبه ۱۷ مرداد با هدف معرفی برترین آثار رسانه‌ای سال در حوزه فناوری نانو به صورت آنلاین برگزار شد و در آن آثار رسانه‌ای سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو معرفی و تقدیر شدند.

در این جشنواره برترین آثار رسانه ای سال ۹۹ به این شرح است:

رتبه اول روزنامه ها: روزنامه فرهیختگان (صاحب اثر: ندا اظهری، عنوان اثر: عایدی دو میلیون دلاری از شراکت با چینی ها)، رتبه دوم روزنامه جام جم (صاحب اثر: عسل اخویان طهرانی، عنوان اثر: زلالی آب از شوری دریا).

رتبه اول آثار خبرگزاری‌ها از آن شهین مردانی از خبرگزاری فارس با عنوان "اثر بومی سازی یک دستگاه تحریمی توسط محققان ایران" و رتبه دوم به میترا سعیدی کیا از خبرگزاری مهر با عنوان اثر «فناوری‌هایی که پازل اقتصاد کشور را تکمیل می کنند/رقابت نانو با نفت» شد.

رتبه اول آثار سیما (برون مرزی) به یوسف جلالی با اثر رونمایی از دستگاه تشخیص کرونا RDSS و رتبه دوم مشترک آثار سیما به سید جواد ابویی با عنوان رونمایی از ۵۷ محصول دانش بنیان رسید. افروز اسلامی از شبکه یک سیما با اثر "شعله گیر با استفاده از دانش نانو" حائز رتبه دوم مشترک آثار سیما در این جشنواره شد.

راضیه جعفری با اثر "پاراگراف" و مریم امینی با اثر "دنیای شگفت انگیزها"  موفق به کسب رتبه دوم مشترک آثار رادیو شدند.

برترین خبرنگاران با عملکرد برتر در سال ۹۹ به این شرح است:

محیا معصومی خبرگزاری دانشجو
منیر ابراهیمی زاده خبرگزاری ایرنا
مریم رضایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
علیرضا مرادی باشگاه خبرنگاران
محمد کیایی واحد مرکزی خبر
محمدرضا باقری شبکه سه
مرجان رهنما شبکه دو
فاطمه ربانی رادیو گفتگو
مرجان قندی رادیو سلامت
راضیه حسینعلی رادیو ایران

در این جشنواره شبکه خبر(رتبه برتر شبکه های سیما)، رادیو ایران(رتبه برتر شبکه های رادیویی)، روزنامه فرهیختگان (رتبه برتر روزنامه ها) و خبرگزاری دانشجو(رتبه برتر خبرگزاری ها) به عنوان رسانه‌های برتر شناخته شدند.

همچنین رسانه‌های تخصصی صنعت در این جشنواره شامل «فناوران نانو مقیاس»، «کیتوتک»، «نانو فراز سپاهان» است که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.