سید حسن نصرالله: حزب‌الله به تأثیرگذارترین حزب محلی و حتی منطقه‌ای تبدیل شده است


دبیرکل حزب الله لبنان دیشب در سخنانی در محفل عاشورایی گفت که حزب الله امروز به بزرگترین و تأثیرگذارترین حزب لبنانی تبدیل شده و دارای تأثیرات محلی و منطقه‌ای است.

8/14/2021 1:44:09 PM
کد خبر: 7052

به گزارش سارنا به نقل از تسنیم، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در پنجمین شب ماه محرم الحرام که در ضاحیه بیروت برگزار شد، حزب الله لبنان را نماد مقاومت بسیار بزرگ و دارای تأثیرات مهم و مثبت داخلی لبنان و منطقه دانست.

نصرالله گفت: ما مدتهاست که از سر تواضع و فروتنی عنوان می‌کنیم که حزب الله یکی از بزرگترین حزب‌های لبنان است که در تحولات منطقه تأثیرگذار است که البته این نقطه تحول مثبت مقاومت است؛ چرا که مسئولیت‌هایی را هم ایجاد می‌کند.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: پس از نزدیک به 30 سال مسئولیت در این راه، به‌خوبی می‌دانم که مسئولیت چقدر سنگین است. من همیشه به برادران می‌گویم که امیدوارم بین مردم کاری را انجام دهم، اما مسئولیت تصمیم‌گیری را به‌عهده نگیرم؛ زیرا این مسئولیت بسیار بزرگ است.

سید مقاومت لبنان ادامه داد: کسانی هستند که انتقاد می‌کنند و ارزیابی متفاوتی دارند، ما باید در مورد آنها بحث و راهنمایی کنیم و این مسئولیت ماست، نه اینکه به منتقدان حمله کنیم و آنها را از دست دهیم، زیرا هدف از اعمال فشار به مردم این است که آنها گیج و گمراه و دچار تشکیک شوند.

وی در ادامه سخنان خود مردم لبنان را به تحمل و جذب یکدیگر فراخواند و گفت که شرایط سخت لبنانی‌ها را تحت فشار قرار داد و آنها را دچار حیرت و سردرگمی کرده است که البته این طبیعی است و برای نخبگان هم اتفاق می‌افتد.

سید حسن نصرالله تصریح کرد: وقتی با رویدادها و تحولات سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی روبه‌رو می‌شویم، روی ما و اطرافیان تأثیر می‌گذارد که در این‌صورت باید به‌دنبال تعیین تکلیف خود باشیم.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.