دعوت ۲۲ بازیکن لیگ برتری به تیم ملی/ ۷ استقلال و ۶ پرسپولیسی


دراگان اسکوچیچ اسامی ۲۲ بازیکن شاغل در لیگ برتر را برای حضور در اردو تیم ملی اعلام کرد.

8/25/2021 1:03:53 PM
کد خبر: 7109

دراگان اسکوچیچ اسامی ۲۲ بازیکن شاغل در لیگ برتر را برای حضور در اردو تیم ملی اعلام کرد.

به گزارش سارنا به نقل از ایسنا، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی از سوی سرمربی تیم ملی به شرح زیر اعلام شد:

سید حسین حسینی، محمدرضا اخباری، صالح حردانی، مهدی تیکدری، عارف آقاسی، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، امید نورافکن، سعید آقایی، احمدرضا زنده روح، یاسین سلمانی، فرشید اسماعیلی، وحید امیری، مهدی ترابی، مهدی عبدی، امیرارسلان مطهری، شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده، سیاوش یزدانی، میلاد سرلک، محمد کریمی و زبیر نیک‌نفس.

این ۲۲ بازیکن در مدت پنج روز در مینی کمپ تیم ملی حضور خواهند داشت و در نهایت از هشتم شهریور و با اعلام فهرست نهایی تیم ملی برای بازی با سوریه و عراق، برخی از نفرات خط خواهند خورد.

هفت بازیکن از استقلال، شش بازیکن از پرسپولیس، چهار بازیکن از سپاهان، سه بازیکن از گل گهر، یک بازیکن از تراکتور و یک بازیکن از فولاد مجموع بازیکنان دعوت شده به تیم ملی هستند که احتمالا در نهایت چیزی در حدود هفت تا هشت نفر در فهرست نهایی حضور داشته باشند.

زبیر نیک نفس، محمد کریمی، مهدی عبدی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند، احمد زنده روح، یاسین سلمانی بازیکنانی هستند که برای اولین بار در اردوی تیم ملی شرکت خواهند کرد. نفراتی مانند ارسلان مطهری، شهریار مغانلو، فرشید اسماعیلی، سعید آقایی، سید حسین حسینی، فرشاد احمدزاده، سیاوش یزدانی، در سال‌های گذشته برای یک یا دو اردو به تیم ملی دعوت شده بودند.

همچنین از نکات جالب توجه در این فهرست، بازگشت سید حسین حسینی است که جایگزین رشید مظاهری شده است. حسینی در مقطعی حضور ثابتی در اردوهای ملی داشت ولی با افت نسبی در لیگ نوزدهم و اوایل لیگ بیستم به کلی از تیم ملی خط خورد ولی حالا جای رقیب خود در استقلال را گرفته است.

نظر بدهید


نام:


ایمیل:


موضوع:


توجه: دیدگاه هایی که حاوی توهین و تهمت و یا فاقد محتوایی که به بحث کمک میکند باشند احتمالا مورد تایید قرار نمیگیرند.